خانه / خرما / قیمت خرید و فروش خرما فشرده

قیمت خرید و فروش خرما فشرده

قیمت خرما فشرده چند است؟ آیا می دانید مرکز خرید و فروش خرمای فشرده درجه یک کجاست؟ خرید خرما فشرده بصورت مستقیم در عمده فروشی خرمای ایران.

خرما یکی از محصولات طبیعی است که مانند سایر محصولات طبیعی تولید شده در استان های ایران، در انواع متعددی بسته بندی می شود. انواع خرما به دو صورت خشک و نرم تقسیم می شوند. برخی شهرستان ها مرکز تولید خرمای نرم و برخی دیگر مرکز تولید خرمای خشک درجه یک می باشند.
استان فارس، استان بوشهر، استان هرمزگان و استان کرمان از بزرگترین تولید کنندگان خرما در ایران محسوب می شوند. هر کدام از استان های نامبرده، نمونه ای از خرما را به بازار عرضه می کنند که نمونه های عرضه شده می تواند از نوع خشک یا نرم خرما باشند.

خرمای فشرده

خرمای فشرده از دسته خرما های نرم بشمار می رود. استان های تولید کننده این خرما استان های فارس و استان بوشهر می باشند. بیشترین میزان تولید و عرضه خرمای فشرده در این دو استان صورت می گیرد.

خرمای فشرده
خرما فشرده

چه ارقامی از خرما بصورت فشرده بسته بندی می شوند؟

ارقام خرما که در استان فارس و بوشهر تولید می شود، شامل خرمای خاصویی، خرمای کبکاب، خرمای هلیله، خرمای شاهانی و خرمای زاهدی می باشند. این ارقام بغیر از خرمای زاهدی که شامل خرما خاصویی، خرما شاهانی و خرما کبکاب بصورت فشرده مورد بسته بندی قرار می گیرند.

بسته بندی خرما فشرده

محصولات طبیعی هر کدام متناسب به نوع محصول در بسته بندی خاص خود به بازار عرضه می شوند. ارقام خرمای فشرده نیز غالبا در بسته بندی های کارتن روانه بازار می شوند.
نوع بسته بندی ارقام خرمای فشرده غالبا بصورت کارتن های سه کیلو گرم و کارتن های دو کیلو گرم می باشد. فصل بسته بندی و برداشت خرمای فشرده از اواخر شهریورماه تا اواسط مهرماه در استان فارس و بوشهر می باشد که فعالین و عمده فروشی های خرما در طول سال به بازار عرضه می نمایند.

قیمت خرید و فروش ارقام خرمای فشرده و مشاوره در خصوص فروش محصولات فشرده خرما می توانید از مشاور فروش این مرکز استعلام حاصل نمایید.

جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

  شرکت بازرگانی تحفه


   مشاور فروش: آقای حبشی

 موبایل: 6612-593-0912

    تلفن: 5770-3556-041

کانال تلگرام: بازار خرما ایران

  پشتیبانی تلگرام: admin

حتما ببینید

خرمای زاهدی خشک

خرمای زاهدی خشک استان فارس

مرکز تولید خرمای زاهدی خشک صادراتی در استان فارس شهرستان های قیروکارزین و فراشبند می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *