خانه / خرما / قیمت خرمای شاهانی جهرم

قیمت خرمای شاهانی جهرم

خرمای شاهانی جهرم یکی از محبوب ترین خرما ها در میان ایرانیان به شمار می رود. خرمای شاهانی از پر فروش ترین خرما های تولید شده در ایران است. آیا با فواید و خواص درمانی خرمای شاهانی آشنایی دارید؟ ایا می دانید بهترین قیمت خرمای شاهانی در کدام منطقه عرضه می شود؟

شهرستان جهرم وتقع در جنوب استان فارس شهری است که به داشتن بهترین خرمای شاهانی شهرت دارد. سالانه بخش زیادی از خرما شاهانی در این منطقه ی گرمسیر تولید می شود که چندین تن را در بر می گیرد. نخلستان های وسیع واقع در جهرم قابلیت تولید بهترین و با کیفیت ترین خرما ها را دارند که خرمای شاهانی نیز از این قبیل به شمار می رود.

خرمای شاهانی جهرم با وجود کیفیت بسیار بالا و طعم بی نظیرش از قیمت چندان زیادی برخوردار نیست و این امر سبب می شود افراد بسیاری توانایی خریداری و مصرف این خرما را داشته و از خواص زیاد آن بهره مند شوند. خرمای شاهانی از طرفی در زمره ی خرما های مرطوب طبقه بندی می شود. بدین معنی که میزان قند کمتری نسبت به انواع خشک خرما دارند و این مسئله سبب می شود طرفداران این نوع خرما دو چندان شود.
خرمای شاهانی جهرم از خواص درمانی بسیاری نیز برخوردار است که از جمله ی آن ها می توان به موثر بودن آن در درمان مشکلات گوارشی و بهبود عملکرد قلب اشاره کرد.
خرمای شاهانی منبع غنی از مواد مورد نیاز بدن است که به ارتقای سطح سلامت انسان کمک می کند و همچنین در تولید انرژی نیز سهم به سزایی دارد. از سوی دیگر همان گونه که پیش تر اشاره کردیم به دلیل کم بودن میزان قند خرمای شاهانی این میوه ی لذیذ انتخاب بسیار مناسبی برای افرادی است که از مشکل دیابت رنج می برند و می تواند جایگزین قند مصرفی برای آن ها باشد.

جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

  شرکت بازرگانی تحفه


   مشاور فروش: آقای حبشی

 موبایل: 6612-593-0912

    تلفن: 5770-3556-041

کانال تلگرام: بازار خرما ایران

  پشتیبانی تلگرام: admin

حتما ببینید

خرمای زاهدی خشک

خرمای زاهدی خشک استان فارس

مرکز تولید خرمای زاهدی خشک صادراتی در استان فارس شهرستان های قیروکارزین و فراشبند می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *