خانه / خرما / قیمت خرمای خاصویی بوشهر عمده

قیمت خرمای خاصویی بوشهر عمده

قیمت خرمای خاصویی بوشهر در عمده فروشی سایت خرما ایران چند است؟ خرمای خاصویی بوشهر در چه بسته بندی روانه بازار خرما می شود؟
خرما یکی از محصولات طبیعی پر مصرف است که در وعده های غذایی گنجانده می شود. این محصول در انواع مختلفی در نواحی گرمسیری ایران پرورش پیدا می کند. محصولات خرما بسیار متنوع هستند که اغلب آنها جهت صادرات به بازار های بین المللی عرضه می شوند.

آیا می دانید کدام یک از محصولات خرما پر مصرف ترین هستند؟

اگر بخواهیم بصورت مختصر این موضوع را تشریح نماییم می بایست نامی از این خرما ها را ذکر کرده و سپس از جوانب دیگر مورد بررسی قرار دهیم. اغلب خرمای تولید شده در استان های بوشهر، فارس، هرمزگان و کرمان می باشند که می توان از پر مصرف ترین این خرما ها به خرمای خاصویی، خرما زاهدی، خرما مضافتی و خرمای شاهانی اشاره داشت.
خرما خاصویی از ارقام پر مصرف خرما محسوب می شود که غالبا در استان بوشهر و استان فارس تولید می شود. تولید این خرما جهت عرضه در بازار های داخلی و بازار های صادراتی می باشد که اغلب بعلت طعم خوشمزه آن در بازار داخلی مورد مصرف قرار می گیرد.

قیمت خرما خاصویی چند است؟

خرمای خاصویی همانطور که می دانید مانند دیگر محصولات طبیعی دستخوش برخی از نوسانات بازار است. برخی از عوامل بصورت مستقیم و غیر مستقیم بر روی این محصول تاثیر گذاشته و قیمت آن را بصورت سالانه تغییر می دهند.

خرمای خاصویی
خرمای خاصویی

قیمت خرما خاصویی در سال ۹۷ در استان فارس و استان بوشهر بصورت میانگین بین ۸٫۰۰۰ تومان و ۱۰٫۰۰۰ تومان هر کیلو گرم بفروش رسد. مشتریانی که قصد خرید عمده این محصول دارند، اغلب در فصل برداشت سفارش خرید خود را ثبت نموده و جهت مصرف سالانه خود خریداری می نمایند.

قیمت خرمای خاصویی
قیمت خرمای خاصویی

بسته بندی خرمای خاصویی درجه یک

خرما خاصویی با توجه به رنج کیفی که دارند، بسته بندی می شوند. بسته بندی این محصول در نوع درجه یک اغلب از نوع کارتن های دو کیلو گرم و سه کیلو گرم هستند که فعالان این حوزه کاری در فصل برداشت قابلیت بسته بندی سفارشی این محصول نیز دارند.

جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

  شرکت بازرگانی تحفه


   مشاور فروش: آقای حبشی

 موبایل: 6612-593-0912

    تلفن: 5770-3556-041

کانال تلگرام: بازار خرما ایران

  پشتیبانی تلگرام: admin

حتما ببینید

خرمای فشرده

قیمت خرید و فروش خرما فشرده

قیمت خرما فشرده چند است؟ آیا می دانید مرکز خرید و فروش خرمای فشرده درجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *