خانه / خرما / عمده فروشی خرما زاهدی درجه یک صادراتی

عمده فروشی خرما زاهدی درجه یک صادراتی

خرمای زاهدی درجه یک یکی از بهترین و به صرفه ترین میوه هایی است که عمده فروشی ها عرضه می شود. عمده فروشی خرما زاهدی در استان های تولید کننده جهت پخش در بازار های صادراتی عرضه می نماید. آیا با محصول خرما زاهدی آشنایی دارید؟
خرما زاهدی میوه ای بیضی شکل به رنگ قهوه ای مایل به قرمز است که در زمره ی خرما های خشک دسته بندی می شود. این خرما از نوع خرما های دیررس بوده که تفاوت عمده ی آن با خرما هایی نظیر رطب در خشک بودن و کم بودن آب موجود در آن و همچنین بیشتر بودن میزان قند موجود در آن است.
خرما زاهدی که به قصب نیز معروف است، یکی از بهترین و به صرفه ترین میوه های دنیاست که در کشور ایران از تولید زیادی برخوردار است. این خرما (زاهدی) به دلیل خشک بودن بافت آن قابلیت نگه داری و ذخیره ی بالایی دارد و حتی تا پنج سال هم می توان آن را ذخیره و مصرف کرد و در طول این سال ها این خرما سالم و تازه خواهد ماند.

خرمای زاهدی فروش
خرمای زاهدی

خرید و فروش خرمای زاهدی یا قصب به صورت عمده انتخابی به صرفه و عاقلانه است. زیرا خرمای زاهدی گزینه ی بسیار ایده عالی برای صادرات و فروش به شمار می آید. از آن جایی که نگه داری از این خرما بسیار راحت بوده و خرابی در آن به ندرت اتفاق می افتد، از این خرما به عنوان گزینه های اصلی صادرات نام می برند.

آیا از موارد مصرف خوراکی و درمانی خرمای زاهدی می دانید؟

از خواص بسیار زیاد خرما زاهدی می توان به درمان بیماری های زیادی مانند یبوثت، ریزش مو و… اشاره کرد. خرما زاهدی یا قصب جایگزین بی نظیری به جای تنقلات کارخانه ای و صنعتی محسوب می شود و از آن در پخت شیرینی های بسیاری نیز در صنعت شیرینی پزی استفاده می شود‌.
فروش عمده ی این دست میوه یا خوراکی ها نیز از لحاظ به صرفه بودن قیمت و کیفیت بر همگان آشکار است.

جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

  شرکت بازرگانی تحفه


   مشاور فروش: آقای حبشی

 موبایل: 6612-593-0912

    تلفن: 5770-3556-041

کانال تلگرام: بازار خرما ایران

  پشتیبانی تلگرام: admin

حتما ببینید

خرمای فشرده

قیمت خرید و فروش خرما فشرده

قیمت خرما فشرده چند است؟ آیا می دانید مرکز خرید و فروش خرمای فشرده درجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *