خانه / خرما / خرید عمده خرما زاهدی صادراتی

خرید عمده خرما زاهدی صادراتی

خرید خرما زاهدی بصورت عمده جهت ارائه و عرضه به بازار های صادراتی با مناسب ترین قیمت در مرکز خرید و فروش خرمای زاهدی صورت می پذیرد.
محصولات طبیعی کشور ایران بسیار متنوع هستند. خرما یک نمونه از محصولات طبیعی ایران است که در انواع مختلف درجه کیفی در نخلستان های جنوب کشور تولید و بسته بندی می شود.
خواص و مزیت های مصرف خرمای زاهدی موجب شده است تا افراد از آن بعنوان جایگزینی مناسب قند طبیعی استفاده نمایند. موارد مصرف خرما زاهدی در بسیاری از صنایع غذایی می باشد که غالبا در صنایع شیرینی پزی مورد استفاده قرار می گیرد.

خرما زاهدی صادراتی

ایران با توجه به اینکه از دومین تولید کنندگان خرما در جهان شناخته می شود، قابلیت عرضه محصولات خرما به سراسر جهان را دارد. خرمای تولید شده در منطقه جنوبی ایران در طول سال در بسته بندی های مختلف به بازار های داخلی و خارجی عرضه می گردد.

خرما زاهدی درجه یک
خرما زاهدی درجه یک

خرمای زاهدی نمونه ای ممتاز از خرمای صادراتی ایران است که هر ساله به کشور های اروپایی و کشور های همسایه در حجم های بسیار بالا صادرات می شود. صادرات محصولات خرما زاهدی از استان های جنوبی ایران که تولید کننده دسته اول این محصول به شمار می روند، انجام می شوند. استان های جنوبی مانند استان فارس و استان بوشهر از بیشترین تولیدات خرمای زاهدی ایران را بر عهده دارند.

خرید اینترنتی خرما زاهدی

در موج سوم که انقلاب فناوری اطلاعات و تکنولوژی محسوب می شود، بسیاری از کالا ها را می توان به راحتی از مسیر های طولانی داد و ستد کرد. تجارت الکترونیک این امکان بوجود آورده است تا انواع محصولات طبیعی نیز بتوان به راحتی خرید و فروش کرده و همچنین کارهای پرداختی و بانکی آن را به سهولت انجام داد.
از این موهبت و اختراع بشریت، در خرید و فروش خرمای زاهدی نیز می توان انجام داد. این روش فروش از مزیت هایی همچون صرفه جویی در هزینه ها برخوردار می باشد.

جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

  شرکت بازرگانی تحفه


   مشاور فروش: آقای حبشی

 موبایل: 6612-593-0912

    تلفن: 5770-3556-041

کانال تلگرام: بازار خرما ایران

  پشتیبانی تلگرام: admin

حتما ببینید

خرمای فشرده

قیمت خرید و فروش خرما فشرده

قیمت خرما فشرده چند است؟ آیا می دانید مرکز خرید و فروش خرمای فشرده درجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *