خانه / خرما / خرید خرما خاصویی اینترنتی عمده

خرید خرما خاصویی اینترنتی عمده

خرید خرما خاصویی بصورت اینترنتی و عمده در سایت بازار خرمای ایران بصورت مستقیم و بدون واسطه عرضه می گردد. قیمت خرمای خاصویی درجه یک در این مرکز چند است؟

خرما از ارقام بسیار متعددی تشکیل شده است. یکی از ارقام خرمای تولید شده در ایران، خرمای خاصویی نام دارد. این محصول در استان های جنوبی ایران مانند استان فارس، استان بوشهر و استان هرمزگان تولید می شود.

خرمای خاصویی درجه یک
خرید خرما خاصویی

خرما خاصویی درجه یک چه مشخصاتی دارد؟

هر محصول باغی و زراعی که تولید می شود از مشخصات و معیار های کیفی خاصی برخوردار است. خرمای خاصویی نیز دارای مشخصات ویژه ای است که می تواند معیار کیفیت آن را مشخص نماید. در زیر به مهمترین مشخصات خرما خاصویی درجه یک اشاره می کنیم:

  • شستشو و ضدعفونی خرما خاصویی در هنگام برداشت محصول
  • بسته بندی خرما خاصویی طبق موازین سازمان بهداشت
  • سایز خرمای خاصویی
  • رنگ آلویی مانند و سیاه خرمای خاصویی

موارد بالا بصورت خلاصه و کلی از معیار های کیفی خرما خاصویی نام برده شد. فعالین این حوزه تجاری در هنگام خرید و فروش محصول می توانند با داشتن بررسی و معیار های کیفی، بهتر به ارزیابی محصول بپردازند.

خرید اینترنتی خرما خاصویی

با فراگیر شدن اینترنت در حوزه های تجاری، این امکان بوجود آمد تا مشتریان بتوانند با صرف کمترین هزینه و زمان همواره از سود آوری بیشتری برخوردار شوند. این موهبت که امروزه در اختیار داریم می تواند تسهیل گر بسیاری از امور تجاری خریداران و فروشندگان باشد. در حوزه تجاری حرما نیز از اینترنت جهت تجارت مورد استفاده قرار می گیرد که فعالین این حوزه از آن بخوبی استقبال کرده اند.

تجارت خرمای خاصویی در بستر اینترنت در قیمت محصول نیز تاثیر بسزایی داشته و موجب می شود تا بسیاری از واسطه ها حذف شده و خریداران بتوانند با قیمت بسیار مناسب، بدون واسطه این محصول را خریداری نمایند.

جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

  شرکت بازرگانی تحفه


   مشاور فروش: آقای حبشی

 موبایل: 6612-593-0912

    تلفن: 5770-3556-041

کانال تلگرام: بازار خرما ایران

  پشتیبانی تلگرام: admin

حتما ببینید

خرمای زاهدی خشک

خرمای زاهدی خشک استان فارس

مرکز تولید خرمای زاهدی خشک صادراتی در استان فارس شهرستان های قیروکارزین و فراشبند می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *