خانه / خرما / خریدار خرما زاهدی درجه یک و درجه دو

خریدار خرما زاهدی درجه یک و درجه دو

خریدار خرما زاهدی درجه یک و خرید خرما زاهدی درجه دو در بازار خرما زاهدی ایران بصورت مستقیم و قیمت روز انجام می شود. قیمت خرما زاهدی درجه یک و قیمت خرما زاهدی درجه دو چند است؟
خرما زاهدی در انواع مختلفی در شهرستان های تولید کننده خرما زاهدی برداشت می شود. برخی از این ارقام در بسته بندی های درجه یک و صادراتی و برخی دیگر در بسته بندی های درجه دو به بازار عرضه می شوند. موارد مصرف هر کدام از انواع خرما زاهدی درجه یک و درجه دو متفاوت می باشد. که در ادامه ان مقاله به بررسی این مورد می پردازیم.

موارد مصرف خرما زاهدی درجه یک

خرما زاهدی درجه یک از مرغوب ترین خرمای برداشت شده از نخلستان های زاهدی است که در بسته بندی های شکیل و زیبا قرار گرفته و به بازار های مواد غذاییی عرضه می گردند. این ارقام علاوه بر بازار داخلی به بازار های خارجی نیز در حجم های بسیار زیاد ارسال و صادرات می شوند.

این هم بخوانید: قیمت روز خرما زاهدی خشک

کشور هایی که بیشترین درخواست و خریدار خرما زاهدی درجه یک هستند، کشور هایی همچون، افغانستان، پاکستان، روسیه، هند و برخی از کشور های حوزه خلیج فارس می باشند.

انواع خرما زاهدی
انواع خرما زاهدی

خرمای زاهدی درجه دو در کجا مورد مصرف قرار می گیرد؟

خرما زاهدی درجه دو که از نوع ضعیف خرما زاهدی می باشد، غالبا در موارد صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول می تواند جایگزین بسیار مناسبی برا قند های مصنوعی در صنایع مورد استفاده قرار گیرد. موارد مصرف خرمای زاهدی درجه دو غالبا در صنایع شیرینی پزی، صنعت های الکل سازی، صنعت های مربا و شیره خرما نیز به وفور استفاده می گردد.
خرمای زاهدی درجه یک و درجه دو در مرکز تولید خرمای زاهدی ایران یعنی شهرستان های قیروکارزین، جهرم، فراشبند، دشتستان بصورت عمده هر ساله برداشت و به بازار عرضه می گردد.

جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

  شرکت بازرگانی تحفه


   مشاور فروش: آقای حبشی

 موبایل: 6612-593-0912

    تلفن: 5770-3556-041

کانال تلگرام: بازار خرما ایران

  پشتیبانی تلگرام: admin

حتما ببینید

خرمای فشرده

قیمت خرید و فروش خرما فشرده

قیمت خرما فشرده چند است؟ آیا می دانید مرکز خرید و فروش خرمای فشرده درجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *