خانه / خرما / خرما مضافتی قیمت در عمده فروشی

خرما مضافتی قیمت در عمده فروشی

خرما مضافتی قیمت در عمده فروشی های استان کرمان چند است؟ میزان تولید خرمای مضافتی در ایران به چه صورت است؟ آیا می دانید خرما مضافتی از چه میزان محبوبیتی در ایران و کشور های دیگر برخوردار است؟
خرما مضافتی یکی از انواع خرما است که در دسته ی خرما های مرطوب قرار می گیرد. کیفیت و ارزش خرما مضافتی به بافت، طعم و از همه مهم تر به رنگ آن بستگی دارد. خرما مضافتی مرغوب دارای رنگی سیاه است که این ویژگی ظاهری سبب می شود تشخیص خرمای مرغوب از خرمای بی کیفیت برای ما آسان تر شود.
خرمای مضافتی یکی از انواع خرما هایی است که طرفداران بسیار زیادی در کشور های مختلف جهان دارد و از این رو گزینه ی مناسبی برای صادرات و خرید و فروش عمده است. خرما مضافتی با قیمت بسیار مناسب در ایران تولید شده و در انبار ها و سرد خانه ها تحت شرایط ویژه ای ضد عفونی و نگه داری می شود و طی پروسه های تخصصی آماده ی مصرف و عرضه بازار می شود. خرما مضافتی از جمله خرما هایی است که فروش زیادی در کشور های دیگر دارد و علاوه برمصرف خارجی، می توان گفت مصرف بالایی نیز در داخل کشور دارد.

خرما مضافتی قیمت
خرما مضافتی قیمت

خرمای مضافتی به نام رطب در بسیاری از مناطق ایران معروف است که یکی از اقلام ثابت سبد غذایی مصرفی مردم به شمار می رود. بیشتر استقبال از این خرما (مضافتی) نیز به دلیل تولید انرژی بسیار زیاد در ماه مبارک رمضان و به عنوان خوراکی محبوب بر سر سفره های افطار صورت می گیرد که علاوه بر تقویت سیستم عصبی و مزایای گوناگون آن برای بدن، می تواند انرژی از دست رفته در طول روز را برای روزه داران جبران کند.
قیمت این محصول با توجه به شرایط اقتصادی کشور، متفاوت است. بطوری که از فصل برداشت تا انتهای سال جاری با نوسانات قیمتی همراه می باشد.

جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

  شرکت بازرگانی تحفه


   مشاور فروش: آقای حبشی

 موبایل: 6612-593-0912

    تلفن: 5770-3556-041

کانال تلگرام: بازار خرما ایران

  پشتیبانی تلگرام: admin

حتما ببینید

خرمای زاهدی خشک

خرمای زاهدی خشک استان فارس

مرکز تولید خرمای زاهدی خشک صادراتی در استان فارس شهرستان های قیروکارزین و فراشبند می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *