خانه / خرما / خرما شاهانی جهرم با بسته بندی صادراتی

خرما شاهانی جهرم با بسته بندی صادراتی

خرما شاهانی جهرم بصورت بسته بندی شده صادراتی هر ساله در کارگاه ها و سورتینگ های بسته بندی جهت عرضه به بازار های خارجی انجام می شود.
خرما در مناطق جنوبی ایران در شهرستان های خرما خیز هر ساله چندین هزار تن تولید می شود. تولیدات خرما در ارقام گوناگون و متنوع انجام می شود اما برخی از ارقام خرما بیشترین تولیدات نسبت به سایر ارقام خرما دارا هستند.
خرما شاهانی از ارقام تولید شده خرما است که حجم تولیدات آن در سال به چندین هزار تن می رسد. بازار فروش خرمای شاهانی غالبا کشور های خارجی مانند هند و برخی از کشور های عربی هستند.

تولید خرما شاهانی در شهرستان جهرم

شهرستان جهرم واقع شده در جنوب استان فارس، با داشتن شرایط اقلیمی گرم، از تولید کنندگان عمده خرما شاهانی در کشور ایران محسوب می شود. شهرستان قیروکارزین نیز که همجوار شهرستان جهرم واقع شده است، حجم قابل توجهی از تولید خرمای شاهانی فارس را بر عهده دارد.

خرما شاهانی جهرم
خرما شاهانی جهرم

خرمای تولید شده شاهانی در دو شهرستان نامبرده، از مرغوب ترین خرمای شاهانی ایرانی هستند که بیش از نود درصد آن به کشور های خارجی صادرت می شوند. فصل برداشت خرمای شاهانی جهرم از اوایل مهرماه شروع شده و تا اواسط آبان ماه ادامه پیدا می کند.

بسته بندی صادراتی خرمای شاهانی جهرم

تمامی محصولات کشاورزی که به کشور های خارجی صادرات می شوند، از بسته بندی های مناسب برخوردار هستند. خرما نیز از دسته محصولاتی است که با توجه به رقم های نرم و خشک، دارای بسته بندی های مناسب خود هستند. خرمای شاهانی با قرار گیری در دسته خرمای نرم، در بسته بندی کارتن های دو کیلویی و سه کیلویی قرار می گیرند.
کارتن های سه کیلو گرم با توجه به اینکه مسافت های طولانی طی می نمایند، جهت حفاظت از آنها می توان هر شش عدد را در یک کارتن مادر که جمعا ۱۸ کیلو گرم می شود، قرار داد.

جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

  شرکت بازرگانی تحفه


   مشاور فروش: آقای حبشی

 موبایل: 6612-593-0912

    تلفن: 5770-3556-041

کانال تلگرام: بازار خرما ایران

  پشتیبانی تلگرام: admin

حتما ببینید

خرمای فشرده

قیمت خرید و فروش خرما فشرده

قیمت خرما فشرده چند است؟ آیا می دانید مرکز خرید و فروش خرمای فشرده درجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *