خانه / خرما / خرما زاهدی عمده در مرکز فروش خرمای ایران

خرما زاهدی عمده در مرکز فروش خرمای ایران

خرما زاهدی عمده در مرکز فروش خرمای ایران با بهترین قیمت انجام می شود. قیمت خرمای زاهدی در فصول مختلف چگونه است؟ آیا نوسانات خرمای زاهدی برای سرمایه گذاران این حوزه مناسب است؟
خرما زاهدی یکی از محصولات طبیعی جنوب کشور است که با دارا بودن قابلیت صادراتی می تواند تقاضای بسیار خوبی در بازار های بین المللی برای آن ایجاد کرد. درختان خرما با توجه به اینکه در آب و هوای گرم رشد پیدا می کنند، مناطق جنوبی ایران مانند استان های خوزستان، بوشهر، هرمزگان و فارس از بستر مناسب رشد و نمو این درخت برخوردار هستند.

خرما زاهدی عمده
خرما زاهدی

فروشندگان خرما زاهدی

خرمای زاهدی مانند دیگر اقلام طبیعی از خریداران و فروشندگان خاص خود برخوردار است. خریداران این محصول غالبا بازرگانان، تجار و صادرکنندگانی هستند که قصد عرضه این محصول در کشور های خارجی را دارند. فروشندگان خرمای زاهدی نیز اغلب کشاورزان و باغدارانی هستند که مسولیت پروش درختان خرمای زاهدی را بر عهده دارند.

خرما زاهدی عمده
خرما زاهدی

برداشت خرمای زاهدی در اواخر فصل تابستان و اوایل فصل پائیز صورت می گیرد که خریداران و فروشندگان این حوزه از اوایل شهریور ماه شروع به داد و ستد این محصول می نمایند.

آیا از بهترین زمان خرید خرمای زاهدی مطلع هستید؟

همانطور که مشخص است تمام محصولات طبیعی در کشور ایران از نوسانات قیمتی در طول سال برخوردار هستند. خرما زاهدی نیز در طول سال از نظر قیمت با نوسانات بازار همراه می باشد. در برخی از ایام سال این محصول را می توان با قیمت مناسب تری نسبت به سایر ایام تهیه کرد. سرمایه گذاران این حوزه می بایست از زمان مناسب خرید آگاهی داشته باشند. بصورت مختصر می توان گفت که مناسب ترین زمان خرید خرمای زاهدی در ایران در شهریور ماه و مهر ماه می باشد. در واقع می توان گفت که زمان برداشت محصول، مناسب ترین زمان سرمایه گذاری در خرمای زاهدی است.

جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

  شرکت بازرگانی تحفه


   مشاور فروش: آقای حبشی

 موبایل: 6612-593-0912

    تلفن: 5770-3556-041

کانال تلگرام: بازار خرما ایران

  پشتیبانی تلگرام: admin

حتما ببینید

خرمای فشرده

قیمت خرید و فروش خرما فشرده

قیمت خرما فشرده چند است؟ آیا می دانید مرکز خرید و فروش خرمای فشرده درجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *