خانه / خرما / خرما زاهدی استان هرمزگان

خرما زاهدی استان هرمزگان

خرما زاهدی هرمزگان بصورت درجه یک و درجه دو در فصل برداشت محصول به بازار عرضه می شود. بخشی از تولیدات خرمای هرمزگان در داخل کشور و بخش قابل توجه ای از آن به کشور های خارجی عرضه می گردد.
خرما از ارقام صادراتی کشور ایران است که درآمد قابل توجه ای از صادرات محصولات غیر نفتی را شامل می شود. با توجه به تولیدات فراوان این محصول در جنوب کشور ایران، پتانسیل و قابلیت توسعه فراوان این محصول امکان پذیر است.

خرمای هرمزگان

استان هرمزگان که یکی از جنوبی ترین استان های ایران است، بواسطه آب و هوایی گرم و مرطوب ارقام متعدد خرما را در خود پرورش می دهد. رقم های صادراتی مانند خرمای پیارم، خرمای زاهدی، خرمای شاهانی و خرمای مجول در این استان قابلیت رشد و نمو دارند.

خرما زاهدی
خرما زاهدی بسته بندی شده

خرما زاهدی از ارقام خرمای صادراتی می باشد که در استان های فارس، هرمزگان و بوشهر تولید می شود. بخشی از خرمای زاهدی تولید شده در ایران در هرمزگان تولید و بسته بندی می شود. این محصول در اوایل شهریور ماه در این استان شروع به برداشت می شود و تا اواسط مهرماه ادامه پیدا می کند.

قیمت خرما زاهدی هرمزگان بصورت عمده

قیمت محصولات طبیعی در کشور ایران با نوساناتی در طول سال همراه است. نوسان محصولاتی مانند خرما نیز در طول مدت سال موجب سود رسانی به سرمایه گذاران این حوزه گردیده است. لیست قیمت ارقام خرما در کشور ایران در فصل های متعدد متغیر بوده و همواره در یک بازه زمانی این قیمت ها دستخوش تغییر می باشند.

مناسب ترین زمان سرمایه گذاری در خرما زاهدی در چه فصلی از سال است؟

همانطور که می دانید محصولات طبیعی در فصل خاصی تولید و برداشت شده و مابقی فصل از ذخیره محصول استفاده می شود. خرمای زاهدی نیز مانند دیگر محصولات طبیعی، قاعدتا مناسب ترین زمان خرید، در فصل برداشت محصول می باشد و عرضه آن در طول فصول مختلف می باشد.

جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

  شرکت بازرگانی تحفه


   مشاور فروش: آقای حبشی

 موبایل: 6612-593-0912

    تلفن: 5770-3556-041

کانال تلگرام: بازار خرما ایران

  پشتیبانی تلگرام: admin

حتما ببینید

خرمای فشرده

قیمت خرید و فروش خرما فشرده

قیمت خرما فشرده چند است؟ آیا می دانید مرکز خرید و فروش خرمای فشرده درجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *