خانه / خرما / خرما خاصویی فارس درجه یک

خرما خاصویی فارس درجه یک

خرما خاصویی فارس بصورت درجه یک جهت عرضه در بازار های صادراتی و داخلی در این مرکز بصورت عمده بفروش می رسد. قیمت خرما خاوصویی استان فارس چند است؟
همانطور که می دانید خرما در کشور ایران از ارقام بسیار متعددی تشکیل می شود. برخی از نمونه های خرما صرفا در بازار های خارجی عرضه می شود و برخی دیگر در بازار داخلی مورد عرضه قرار می گیرد. نمونه ای از خرمای درجه یک ایرانی، خرمای خاصویی نام دارد این خرما با توجه به طعم خوشمزه ای که دارد، غالبا در بازار های داخلی مورد استفاده قرار می گیرد.

خرما خاصویی قیمت
خرما خاصویی

بسته بندی خرما خاصویی

خرمای خاصویی با توجه به نوع و شکل ظاهری که دارد، می تواند به دو شیوه مختلف بسته بندی شود. که در زیر این دو شیوه را بیان می داریم:

  • خرما خاصویی بصورت بسته بندی فشرده و کارتنی
  • خرما خاصویی بصورت بسته بندی کارتنی غیر فشرده

هر کدام از موارد فوق در دسته ای جداگانه روانه بازار می شوند. اما اغلب بسته بندی که نظر مشتریان را به خود جلب می نماید، بسته بندی فشرده کارتنی است.

خرما خاصویی
خرما خاصویی

قیمت خرمای خاصویی

قیمت محصولات خرما مانند دیگر محصولات از نوسان های زیادی در طول سال برخوردار می باشد. قیمت خرما خاصویی نیز مانند دیگر محصولات از این نوسانات برخوردار بوده و در فصول مختلف متفاوت می باشد.

در لیست زیر می توانید قیمت خرمای خاصویی در فصول مختلف را مشاهده نمایید:

لیست قیمت خرما خاصویی
لیست قیمت خرما خاصویی

قیمت های درج شده در لیست بالا بصورت فروش عمده محصولات در سال بوده و قیمت های خرده فروشی خرما خاصویی می تواند با قیمت های درج شده در لیست متفاوت باشد.

همانطور که ملاحظه کردید قیمت این محصول در فصل برداشت بسیار مناسب تر از خارج فصل می باشد. لذا سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در محصولات خرما دارند، این محصول می تواند از پارمتر های مناسب سرمایه گذاری برخوردار باشد.

جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

  شرکت بازرگانی تحفه


   مشاور فروش: آقای حبشی

 موبایل: 6612-593-0912

    تلفن: 5770-3556-041

کانال تلگرام: بازار خرما ایران

  پشتیبانی تلگرام: admin

حتما ببینید

خرمای فشرده

قیمت خرید و فروش خرما فشرده

قیمت خرما فشرده چند است؟ آیا می دانید مرکز خرید و فروش خرمای فشرده درجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *