خانه / خرما / خرمای زاهدی قیروکارزین فروش عمده

خرمای زاهدی قیروکارزین فروش عمده

خرمای زاهدی قیروکارزین از مرغوب ترین خرمای زاهدی تولید شده در ایران است که در عمده فروشی های خرما با قیمت مناسب به فروش می رسد.

شهرستان قیروکارزین واقع شده در جنوب استان فارس با داشتن نخلستان های انبوه، انواع خرمای صادراتی را تولید می کند. این شهرستان سالیانه چندین هزار تن خرمای درجه یک را به بازار های خارجی و خارجی ارسال می نماید.
خرمای زاهدی تولید شده در شهرستان قیروکارزین با توجه به شرایط اقلیمی گرم این منطقه، بسیار مرغوب به عمل آمده و از رنگی زرد طلایی و دانه هایی تقریبا درشت نسبت به سایر نواحی می باشد.

فروش عمد خرمای زاهدی درجه یک قیروکارزین

در بازار محصولات طبیعی اغلب محصولاتی که قابلیت صادراتی به کشور های خارجی داشته باشند، از صرفه اقتصادی مناسبی برخوردار هستند. خرما زاهدی از جمله محصولات طبیعی کشور ایران است که با توجه به حجم صادراتی آنها در طول سال، برای تولید کنندگان، بازرگانان و فعالین این صنف از توجیه اقتصادی بسیار خوبی برخوردار بوده است.

خرید محصول خرما زاهدی در شهرستان قیروکارزین در چه فصلی مناسب تر است؟

خرمای زاهدی قیروکارزین با توجه به درخواست مشتریان در نواحی بازار های داخلی و بازار های صادراتی مورد درخواست قرار گرفته است. این افزایش تقاضا موجب شده است که در قبل از فصل برداشت مقداری از خرمای زاهدی را بصورت پیش فروش و مقداری دیگر در فصل برداشت عرضه گردد.

خرمای زاهدی فروش
خرمای زاهدی قیروکارزین

فصل برداشت خرمای زاهدی قیروکارزین از اواخر مرداد ماه در استان فارس شهرستان قیروکارزین شروع شده و تا اواسط مهرماه ادامه می یابد. لازم به ذکر است متقاضیانی که در حجم های بالا این محصول را درخواست می کنند، قبل از فصل برداشت جهت مشخص نمودن بسته بندی و همچنین جهت پیش خرید محصول ثبت سفارش می نمایند. این عملکرد می تواند موجب خریداری مناسب محصول از نظر اقتصادی و تعیین بسته بندی های متنوع در فصل برداشت باشد.

جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

  شرکت بازرگانی تحفه


   مشاور فروش: آقای حبشی

 موبایل: 6612-593-0912

    تلفن: 5770-3556-041

کانال تلگرام: بازار خرما ایران

  پشتیبانی تلگرام: admin

حتما ببینید

خرمای فشرده

قیمت خرید و فروش خرما فشرده

قیمت خرما فشرده چند است؟ آیا می دانید مرکز خرید و فروش خرمای فشرده درجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *