خانه / خرما / خرمای زاهدی خشک استان فارس

خرمای زاهدی خشک استان فارس

مرکز تولید خرمای زاهدی خشک صادراتی در استان فارس شهرستان های قیروکارزین و فراشبند می باشد که در بسته بندی های مختلفی به کشور های خارجی ارسال می شود.

در بازار های بین المللی ارقام متعددی از خرما خرید و فروش می شود. یکی از ارقامی که درخواست کنندگان آن به مراتب بیشتر از سایر خرما می باشد، خرمای زاهدی ایران است. کشور ایران با داشتن بستری مناسب جهت پرورش درختان نخل، همواره از تامین کنندگان اصلی خرمای سایر کشورها بشمار می رود.
آب و هوای گرم و شرایط اقلیمی مناسب پرورش درختان نخل از ویژگی های منطقه ای برخی از استان های ایران است. استان های متعددی از کشور ایران قابلیت پرورش درختان خرما دارند که می توان از بزرگترین استان های تولید کننده خرما در ایران، به استان های فارس، هرمزگان، بوشهر و کرمان اشاره داشت.

خرمای زاهدی درجه یک
خرمای زاهدی خشک

خرمای تولید شده در این مناطق بصورت های وسیع به کشور های خارجی ارسال می شود. هر استان متناسب با شرایط منطقه ای که دارد، نوعی از خرما را تولید می کند.

استان فارس از تولید کنندگان اصلی خرمای زاهدی و خرمای خاصویی به شمار می رود.

قیمت خرمای زاهدی درجه یک در شهرستان های استان فارس

اگر بخواهیم قیمت خرمای زاهدی در طول سال را در شهرستان های تولید کننده استان فارس مورد ارزیابی و بررسی قرار دهیم، می بایست ابتدا فصل برداشت محصول و میزان تولید سالیانه محصول و همواره شرایط اقتصادی و صادراتی محصول نیز بررسی کنیم.
شاخص های میزان تولید و شرایط اقتصادی در طول سالیان متغیر بوده و نیازمند اطلاعات دقیقی از نهاد هایی مانند جهاد کشاورزی و دیگر ارگان های مربوطه هستیم.
اما بصورت کلی و تجربی قیمت خرما زاهدی در ایران در فصل برداشت از مناسب ترین قیمت ممکن برخوردار بوده است که این عامل می تواند مورد مناسب جهت سرمایه گذاری سرمایه گذاران لحاظ شود.

جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

  شرکت بازرگانی تحفه


   مشاور فروش: آقای حبشی

 موبایل: 6612-593-0912

    تلفن: 5770-3556-041

کانال تلگرام: بازار خرما ایران

  پشتیبانی تلگرام: admin

حتما ببینید

خرمای فشرده

قیمت خرید و فروش خرما فشرده

قیمت خرما فشرده چند است؟ آیا می دانید مرکز خرید و فروش خرمای فشرده درجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *