خانه / خرما / خرمای خاصویی درجه یک بوشهر

خرمای خاصویی درجه یک بوشهر

خرمای خاصویی درجه یک بوشهر در مرکز خرمای ایران بدون واسطه خرید و فروش می شود. قیمت خرمای خاصویی بوشهر چند است؟
خرما در ارقام مختلف در کشور ایران تولید می شود که یکی از ارقام پر مشتری، خرمای خاصویی می باشد. خرمای خاصویی در استان های جنوبی ایران مانند استان بوشهر و استان فارس تولید می شود.

خرمای خاصویی درجه یک جنوب
خرمای خاصویی که به خرمای آلویی نیز شهرت دارد، در بسته بندی های مختلفی به بازار عرضه می شوند. یکی از رایج ترین بسته بندی های خرمای خاصویی، بسته بندی کارتن می باشد. کارتن های ۱ کیلو گرم، ۲ کیلو گرم و ۳ کیلو گرم از ننمونه بسته بندی مورد تقاضای این محصول می باشد.
این محصول مانند تمام محصولات دیگر از درجه کیفی های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود. خرمای درجه یک خاصویی غالبا بصورت فشرده بسته بندی شده و در بازار مواد غذایی توزیع می شود.

خرما خاصویی
خرما خاصویی

قیمت خرمای خاصویی بوشهر

در استان بوشهر انواع خرما تولید می شود که از متداول ترین آنها می توان به خرمای زاهدی و خرمای خاصویی اشاره داشت. خرمای خاصویی که از ارقام خرمای تر و فشرده به شمار می رود، سالانه در حجم قابل توجه ای در این استان بسته بندی می شود.
قیمت این محصول مانند تمام محصولات دیگر، با نوساناتی در طول سال همراه است. محصول خرما خاصویی در اواخر شهریور ماه برداشت می شود و در تمام طول سال به بازار عرضه می شود. عرضه این محصول در هر فصل از سال با شرایط قیمتی متفاوتی برخوردار است.
قیمت خرما خاصویی بوشهر در فصل برداشت غالبا از قیمت بسیار مناسبتری نسبت به دیگر فصول برخوردار می باشد. اختلاف قیمت این محصول در فصول مختلف می تواند شرایط مناسبی را برای سرمایه گذاران این حوزه فراهم نمود و از نوسانات قیمتی آن در جهت سود آوری بیشتر برخوردار شد.

جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

  شرکت بازرگانی تحفه


   مشاور فروش: آقای حبشی

 موبایل: 6612-593-0912

    تلفن: 5770-3556-041

کانال تلگرام: بازار خرما ایران

  پشتیبانی تلگرام: admin

حتما ببینید

خرمای فشرده

قیمت خرید و فروش خرما فشرده

قیمت خرما فشرده چند است؟ آیا می دانید مرکز خرید و فروش خرمای فشرده درجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *